اکثر افراد به هنگام سفرهای کاری چند روزه  که دنبال مکان های آرام هستند، این پرسش را همیشه در ذهن دارند، اجاره آپارتمان مبله در تهران بهتر است یا هتل؟

 ویژگی‌های زیادی دارد، با توجه به نیاز خود و مکان جغرافی مورد نظرتان می‌توانید انتخاب کنید. موارد بسیاری مقابل شما قرار میگیرد کافی است فقط انتخاب کنید. خیلی از افراد اقامت در آپارتمان های مبله در تهران را بهتر از هتل میدانند. در ادامه به برخی از مزایای آپارتمان های مبله نسبت به هتل می‌پردازیم.

اگر شما هم از افرادی هستید که با این مشکل مواجه هستید، با ما همراه باشید تا شما را از مزایای اجاره آپارتمان مبله یا خانه مبله به جای هتل در تهران  آگاه سازیم .

برخی از ویژگی‌های مهم آپارتمان های مبله :

۱- پراکنده بودن آپارتمان‌های مبله در تهران

مهمترین ترین ویژگی اجاره آپارتمان مبله یا سوئیت مبله در تهران این است که شما در هر نقطه از تهران که بخواهید می‌توانید خانه مورد نظرتان را بیابید. این خانه‌ها در همه مناطق شهر تهران پراکنده شده اند و به یک منطقه خاص از شهر محدود نمی‌شود.

 

 

۲-  آرام و بدور از شلوغی شهر:

معمولا هتل‌ها و مسافرخانه‌ها در یک مکان خاص مثلا نزدیک به اماکن گردشگری، پارک‌ها و بازار قرار دارند و رفت و آمد به این خیابان‌ها پر از ترافیک و همیشه شلوغ است ولی با اجاره آپارتمان مبله در تهران این مشکلات را ندارید و در یک منطقه آرام و امن می‌توانید مکان مورد نظر خودتان را رزرو کنید. 

۳- در دسترس بودن وسایل نقلیه عمومی:

استفاده راحت‌ از وسایل نقلیه عمومی همچون اتوبوس، مترو، تاکسی‌ و بی آر تی  اکثر آپارتمان‌ ها  و خانه های مبله در نزدیکی وسایل نقلیه قراردارند تا شما به راحتی بتوانید در داخل شهر رفت و آمد کنید.

 

۴- احساس امنیت و راحتی در آپارتمان‌های مبله:

ویژگی مهم و بارز دیگر حس راحت بودن در آپارتمان‌های اجاره‌ کوتاه مدت است، بیشتر افرادی که آپارتمان‌های اجاره‌ای را به هتل ترجیع می دهند فقط به دلیل دوری از شلوغی هتل و لابی است و مانند خانه خود در آنجا احساس راحتی داشته‌اند.

۵- در ابعاد بزرگتر:

 اما هتل ها فقط  آپارتمان‌های مبله بزرگتر، وسیع‌تر و دل بازتر هستند. شما با هر متراژ و در هر نقطه از شهر تهران که بخواهید، می‌توانید ساکن شوید.

۶- استفاده از تمامی امکانات آپارتمان‌های مبله:

دسترسی کامل به آشپزخانه و تهیه غذای مورد علاقه توسط خودتان، از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که هتل‌ها ندارند.

۷- ارزانتر بودن:

ممکن است در ذهن شما این موارد ایجاد شود که شاید هتل ها هم این امکانات را داشته باشند، ولی قطعا هتل‌ها برای هر خدماتی که انجام میدن از شما هزینه دریافت میکنند. اما با اجاره کردن آپارتمان‌های مبله با یکبار هزینه از امکانات فراوانی بهره ممند خواهید شد. اجاره آپارتمان مبله برای اقامت در یک شهر برای گروه‌هایی که تعداد نفرات از دو شخص بیشتر است، نسبت به هتل بسیار به صرفه تر و ارزان تر است.

به عنوان نمونه تعداد شما اگر بیش از سه نفر باشد برای اقامت در یک هتل معمولی باید هزینه زیادی پرداخت کنید ولی با اجاره آپارتمان مبله  در تهران هزینه اقامتتان تقریبا پنجاه درصد کمتر خواهد شد و به مراتب امکانات بیشتر و گاهی اوقات با کیفیت تر در اختیار شما خواهد بود.

 

8- کمک به صنعت گردشگری:

هتل داران و مسافرخانه‌ها کمکی به صنعت گردشگری و کمک به بومیان خود نمی‌کنند. زیرا هدف اول و اصلی آنها پر بودن اتاق‌های خود و ایجاد در آمد بیشتر است. اما با اجاره آپارتمان‌ مبله تهران شما به بومیان محله خود و رشد صنعت گردشگری کمک شایانی میکنید.