" اسکان پارس ، پذیرای شماست تا مسافرتی دلپذیر و خاطره انگیز را با کم ترین هزینه در تهران تجربه کنید "

تهران پرجمعیت ترین شهر و پایتحت کشور ایران است و طبیعی است که پایتخت کشورها امکانات بیشتری از نظر تجمع مراکز سیاسی، اقتصادی ، پزشکی، آموزشی، فرهنگی و ورزشی و ... دارند که همین مهم دلیلی می شود تا افراد بسیاری برای انجام اموری نظیر درمان و پزشکی، اداری ، آموزشی و یا ... به این کلان شهر سفر کنند.

چنانچه قصد سفر به تهران را داشته باشید، اولین چیزی که به ذهنتان می رسد، محلی برای اقامت و یا محلی برای استراحت و خواب است. بی شک در این شرایط ، مسافران عزیز به دنبال به دست آوردن حداکثر آسایش، امکانات رفاهی با مناسب ترین هزینه جهت وضعیت اسکان در سفر خود هستند.

پیشنهاد ما به شما اجاره آپارتمان مبله است. مکانی کم هزینه تر از هتل و به مراتب راحت تر از آن.  اجاره آپارتمان مبله  که به معنای اجاره واحدی آپارتمانی با کلیه وسایل لازم اعم از وسایل آشپزخانه ، تلویزیون ، مبلمان ، تختخواب در اتاق خواب ، تجهیزات گرمایشی و سرمایشی ،  wifi و سایر وسایل لازم دقیقاَ مشابه یک خانه است ، از جهات متعدد ، اهمیت ویژه ای دارد :

- آپارتمان های مبله یا سوئیت ها ، در مکان های مختلف پراکنده هستند و به یک منطقه محدود نمی شوند. این آپارتمان ها ، اغلب با دسترسی عالی به مکان هایی مانند مترو، بی آر تی، ایستگاه اتوبوس و ... کار را برای مسافران ناآشنا و غریب آسوده می نمایند.

- شما اگر گروهی سفر کرده اید و می خواهید پول کمتری برای هزینه اقامت بپردازید ، اجاره آپارتمان مبله می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. توضیح آنکه : قیمت اجاره آپارتمان به صورت هر واحد محاسبه می گردد در صورتیکه قیمت هتل بر اساس تخت محاسبه می شود. به عنوان مثال یک خانواده 5 نفره می توانند از یک واحد آپارتمان مبله استفاده کنند در حالیکه چنانچه در هتل اقامت داشته باشند به ازای هر نفر باید هزینه مجزا پرداخت نمایند. در این رابطه توصیه می شود با مشاوران مجرب اسکان پارس مشورت کنید. این مجموعه، تاکنون موفق گردیده است ، با پایین ترین قیمت ممکن و بالاترین کیفیت ، آپارتمان های مبله بسیاری را به مشتریان خود ارائه نماید.

- از جمله ویژگی های ممتاز سوئیت یا آپارتمان های مبله آن است که در آن مانند خانه خود احساس راحتی خواهید داشت . در این آپارتمان ها ، مسافران می توانند اقلام مصرفی خود را تهیه کرده و غذای مورد علاقه شان را مطابق میل و سلیقه خودشان در آشپزخانه تهیه کنند.  این آپارتمان ها با تمامی تجهیزات و امکانات خود نظیر نزدیکی به فروشگاه ها و همچنین برخورداری از پارکینگ ، نظر بسیاری از افراد به خود جلب نموده اند .

با توجه به آنچه گفته شد، اگر به دنبال مکانی آرام و دلپذیر، با مناسب ترین هزینه هستید، کلیه امور را به تیم فوق حرفه ای " اسکان پارس " بسپارید. چرا که شما اگر بخواهید شخصاَ به دنبال آپارتمان بگردید، باید  زمان زیادی را صرف کنید . علاوه بر این، ممکن است دلالان، آپارتمان هایی با قیمت بالاتر و کیفیت پایین را به شما اجاره دهند.

از آن جایی که یافتن اجاره مبله آپارتمان در تهران ، پیچیدگی های مربوط به خودش را دارد ، ما به شما استفاده از خدمات  "اسکان پارس" را به عنوان یکی از باسابقه ترین مجموعه ها پیشنهاد می دهیم.

این مجموعه با عملکرد خوب خود ، از طریق ارائه آپارتمان هایی با قیمت مناسب و در عین حال  درخور حال شما، اقامتی دلپذیر را برای مهمانان تضمین می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید .

آدرس : تهران ، زعفرانیه ، خیابان دانشجو ، میدان یاسمن ، خیابان عدالت ، ساختمان 260

تلفن تماس : 02122926568   -    09128344048

وب سایت : http://eskanpars.com

ایمیل : info@eskanpars.com