آیا به دنبال اجاره آپارتمان مبله در تهران با بهترین امکانات هستید ؟

اسکان پارس، فرصتی را برایتان فراهم می کند تا در این شهر جذاب ، لذت  اقامتی خاطره انگیز را تجربه کنید.

پر واضح است ، برای فراهم شدن شرایطی راحت و مطبوع در یک آپارتمان مبله ، امکانات و ویژگی های زیادی نیاز است. برخی از مهم ترین آن ها عبارتند از : تمییز بودن ، راحتی و امنیت ، دسترسی عالی، آرامش ، کیفیت و جلب رضایت مشتری .

در این مقاله همراه ما باشید تا به طور مفصل با ویژگی های واحدهای  اقامتی اسکان پارس آشنا شوید و بعد اقدام به رزرو آپارتمان در تهران نمایید. اسکان پارس، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران، بهترین ها را به شما پیشنهاد می کند.

لوکس و بسیار تمییز

از مهم ترین فاکتورهای یک آپارتمان ممتاز، پاکیزگی است. تمییزی و پاکیزگی به معنای پیشگیری و پرهیز از آلودگی، پاکیزه نگه داشتن محیط ، حذف یا کنترل آلاینده ها است. هدف از تمییزی ، پاک کردن و نظافت کامل تمام قسمت های آپارتمان و واحد اقامتی و لوازم مورد استفاده است ، به گونه ای که هیچگونه آلودگی وجود نداشته باشد. این پاکسازی و نظافت ، باعث می شود که لوازم و وسایل همواره در مناسب ترین شرایط باشند.

نظافت و پاکیزگی، گذشته از تاثیری که در سلامت شخصی و اجتماعی انسان دارد ، موجب ایجاد محیطی دلپذیر و جلب نظر بیننده می شود و یکی از خواسته های فطری انسان است.

بدیهی است ، پاکیزگی عامل موثری بر احساس و ادراک مشتریان و وجهه آپارتمان است. ملحفه های تمییز ، سرویس و حمام ضد عفونی شده، از جمله نکاتی است که باید به آن توجه ویژه گردد.

وقتی در بخش های مختلف امکانات مناسب، نشریات و بروشورهای زیبا و دستگاه های تهویه مناسب استفاده شود، به طور قطع جذابیت خدمات بیشتر می شود و دیدگاه و احساس مشتری نسبت به کیفیت خدمات و قابلیت های شما در تامین نیازهایش تقویت می شود.

حتی ، بوهای نامناسب ارزش ها و جنبه های مثبت محیط را تحت تاثیر قرار داده، اثر منفی بر مشتریان می گذارد.

واضح است که اگر به نظافت و تمییز کردن وسایل موجود در آپارتمان ها و واحدهای اقامتی ، اهمیت داده نشود ممکن است باعث بیماری شوند. باید توجه داشت که مشتری هیچ انگیزه و توجهی ندارد تا به آپارتمانی که در آن به تمیزی و بهداشت اهمیت داده نشده ، وفادار بماند.

راحتی و آرامش

چنانچه به دنبال محیطی لوکس و با بهترین امکانات هستید ، کلیه امور را به تیم فوق حرفه ای " اسکان پارس " بسپارید. این مجموعه یکی از شرکت های معتبر است که با بیش از یک دهه سابقه درخشان، فراهم آوردن فضایی دلخواه با بیشترین امکانات را در دستور کار خود قرار داده است .

امکانات و ویژگی های اجاره آپارتمان مبله در اسکان پارس :

- کف پوش سرامیک و پارکت

-  آشپزخانه مجهز

- هود و اجاق رومیزی

- مبلمان شیک و تمییز

-  میز ناهارخوری

- تختخواب

- تلویزیون

- ماشین لباسشویی

- یخچال فریزر

- آیفون تصویری

- تلفن و اینترنت پرسرعت و سایر وسایل مشابه یک خانه

چنانچه واحد های اقامتی بتوانند شرایط مناسبی از نظر امکانات و خدمات رفاهی به مشتریان خود ارائه دهند، بدون شک برنده رقابت در جلب رضایت مشتری خواهند بود.

طراحی داخلی زیبا و شیک

طراحی داخلی یا دکوراسیون داخلی عبارت است از طراحی هنرمندانه رنگ ها، اثاثیه و سایر اشیا یک اتاق یا ساختمان برای به جلوه درآوردن آن ها .

فضای اقامتی، بدون طراحی داخلی یا اصلاَ قابل استفاده نیست و یا در صورت استفاده کارایی لازم و بهینه را نخواهد داشت.

طراحی داخلی به همان میزان که جنبه های کاربردی، ساختاری و فنی را شامل می شود ، طراحی تجسمی و جنبه های بصری و زیبایی شناسانه را نیز دربرمی گیرد. از این رو طراحی داخلی هم ردیف هنرهای تجسمی است و برای موفقیت در آن باید با عناصر و اصول طراحی تجسمی و مبادی سواد بصری آشنا بود. طراحی داخلی طیف وسیعی از عناصر و مولفه ها را شامل می شود ؛ مولفه هایی مانند فرم ، نور ، رنگ ، بافت ، کف ، سقف ، دیوار ، عناصر کارکردی و تزیینی ، و مبلمان . این عناصر ابزارهای کار طراح هستند که همگی باید به صورت هماهنگ و متناسب در یک طرح مرتبط و خوشایند قرار گیرند.

دسترسی عالی

از ویژگی های یک آپارتمان مبله خوب ، می توان به دسترسی به مکان هایی مانند مترو، بی آر تی، ایستگاه اتوبوس ، مراکز خرید و اماکن تفریحی اشاره کرد. بدون شک، این آپارتمان ها ، اغلب با دسترسی عالی کار را برای مسافران ناآشنا آسوده خواهند نمود .

تاسیسات مناسب

برای فراهم شدن شرایطی راحت و مطبوع در یک واحد اقامتی، تاسیسات زیادی نیاز است .تنظیم شرایط مناسب هوا و تهویه آن ، آب رسانی ، گاز ، برق، شوفاژ، کولر، تلفن و سایر ارتباطات مخابراتی ، دفع فاضلاب و پسماندها ، سیستم های ایمنی و اطفای حریق نمونه هایی از این تاسیسات اند.

در ساختمان های امروزی سیستم های گوناگون گرمایشی و سرمایشی عهده دار هوای مطلوب ساختمان هستند. برای انتخاب سیستم مناسب تهویه هوا در واحدهای اقامتی، ملاک های فوق باید مورد توجه قرار گیرد.

از انتخابتان متشکریم.

برای اجاره آپارتمان مبله با فضایی دلخواه ، می توانید به راحتی با چند کلیک ساده به وبسایت اسکان پارس به نشانی http://eskanpars.com بروید و در کوتاهترین زمان و مناسب ترین قیمت، آپارتمان مبله مورد نظرتان را ثبت کنید و یا از طریق تماس با مشاوران اسکان پارس، بار سفرتان را ببندید .

            {  اسکان پارس ، برای شما میهمانان گرامی، آرزوی اقامتی خوش و فراموش نشدنی دارد .. }