تهران به عنوان پایتخت کشور ایران و مشهورترین شهر این سرزمین، غنی ترین امکانات را داراست. در این استان می توانید بهترین دانشگاه های کشور، بهترین بیمارستان ها و خدمات درمانی، بهترین شرکت ها و مراکز تجاری کشور را بیابید. 
به همین جهت ، استان تهران از دیرباز به دلایل اداری، سیاسی ، درمانی ، علمی و ... مورد توجه مسافران  قرار داشته است. در این بین، یافتن مکانی مناسب برای اقامت کوتاه مدت یا بلند مدت  ، به بزرگ ترین دغدغه این عزیزان تبدیل شده است.  اوضاع قیمت ها ، بهداشت و ایمنی محل اقامت، کیفیت امکانات، زحمت جستجو ودر نتیجه سردرگمی مسافران از جمله مشکلات و دلایل نگرانی می باشند. 
مسلماَ رفع این نیاز به صورت حضوری، دشوار و هزینه بر خواهد بود. چرا که مجبور خواهید شد زمان بسیاری صرف کنید تا برای دیدن تک تک پیشنهادات ، حضوری مراجعه کنید . اما خوشبختانه بسیاری از اموری که قبل از این به طور سنتی انجام می شد امروزه به صورت اینترنتی و یا تنها با یک تماس تلفنی انجام پذیر است.
 واقعیت امر این است که در دوران کنونی حضور فناوری های جدید ، کار را به قدری راحت کرده است که می توانیم فقط با یک جستجوی ساده در اینترنت بهترین آپارتمان مبله را در کوتاه ترین زمان رزرو کنیم و یک سفر بی دغدغه و راحت داشته باشیم . 
چنانچه به دنبال سایتی معتبر هستید که شما را از زحمت مراجعه حضوری فارغ کند، به پورتال اسکان پارس به نشانی http://eskanpars.com مراجعه نمایید. در این پورتال، تمام توقعاتی که از یک آپارتمان مبله مجهز دارید ، خواهید یافت.
اما چگونه  می توان از اسکان پارس، آپارتمان مبله به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت اجاره نمود ؟
برای این منظور، ابتدا به پورتال اسکان پارس مراجعه نمایید و بر اساس نیاز و موقعیت جغرافیایی مد نظرتان یکی از گزینه های مربوطه را باز کنید. 
ضمن بررسی تصاویر ، امکانات آپارتمان مبله را مطالعه فرمایید . ( در این گام ، منطقه ای که قصد دارید در آن اقامت داشته باشید و بودجه مورد نظر را مد نظر بگیرید) 
سپس گزینه مورد نظرتان را مشخص کنید و از طریق شماره های موجود در سایت ، با مشاوران اسکان پارس تماس حاصل فرمایید . در این مرحله شما می بایست مدت اقامت ، تعداد نفرات ، تاریخ ورود را  ذکر نموده تا وضعیت خالی بودن آپارتمان مبله  برای آن تاریخ مورد بررسی قرار گیرد. 
بدین ترتیب، پورتال اقامتی اسکان پارس ، با بیش از 10 سال تجربه در زمینه اجاره سوئیت و آپارتمان مبله، بهترین واحد اقامتی با بهترین شرایط و امکانات رفاهی را به صورت کوتاه مدت یا بلند مدت در اختیار میهمانان عزیز قرار خواهد داد.
شایان ذکر است، علاوه بر این شیوه ، متقاضیان عزیز می توانند تنها از طریق تماس تلفنی با کارشناسان اسکان پارس، از مشاوره رایگان این مجموعه کمک بگیرند و سفارش خود را به صورت تلفنی در کوتاه ترین زمان ثبت نمایند. 
تیم فوق حرفه ای اسکان پارس، با تکیه بر تجربه و تعهد کارکنان خود ،  اقامتی خوش و به یادماندنی از سفر به شهر تهران برایتان رقم خواهد زد.
مطالب خواندنی زیر را از دست ندهید : 
- اجاره آپارتمان مبله تهران با بهترین امکانات 
- اجاره سوئیت مبله ارزان در تهران